מדוע כדאי לעבוד עם רשת אפילייטס – Affiliate Network

  • 0
  • 2 ביולי 2014
3

רשת אפילייטס מהווה את הפלטפורמה המושלמת למפגש בין מפרסמים לבעלי מדיה, באמצעות פרסום מבוסס תוצאות.

הרשת מתווכת בין המפרסמים לבין בעלי המדיה, על בסיס תשלום לתוצאה.

המפרסם, מקבל חשיפה אדירה באמצעות מגוון של בעלי מדיה מסוגים שונים – אתרים, מובייל, ניוזלטרים, פייסבוק, גוגל, בלוגים, פורומים, למעשה- בכל מדיה דיגיטלית וכולם נמצאים במקום אחד – ברשת האפילייטס. המפרסם עובד עם מספר מדיות, אבל מתנהל מול גוף אחד – הרשת. והדבר הטוב ביותר – המפרסם משלם עבור תוצאות בלבד! – לידים / מכירות אינטרנטיות.

בעל המדיה, מקבל מגוון אדיר של קמפיינים, מהם הוא יכול לבחור אילו מתאימים לו לפי סוג המדיה שלו, גובה התגמול, איכות החומרים השיווקיים, אחוז ההמרה וכך מרוויח כסף מהמדיה שבבעלותו / מהמדיה שאיתה הוא עובד. השותף עובד עם מספר קמפיינים, אבל מתנהל מול גוף אחד – הרשת. והדבר הטוב ביותר – הרשת עובדת בשבילו! – מגייסת עוד ועוד מפרסמים אטרקטיביים, על מנת שלשותף יהיה את המגוון הגדול והאיכותי ביותר של קמפיינים לבחור מהם.

הגולש, גם הוא נהנה מקבלת הצעות שיווקיות שעשויות לעניין אותו וכך למעשה המפרסם מגיע אליו, במקום שהוא יצטרך לחפש את המפרסם! כל שהגולש צריך לעשות במידה והמוצר / השירות של המפרסם מעניינים אותו, זה למלא ליד – את פרטיו בעמוד הנחיתה של הקמפיין ולחכות שהמפרסם יחזור אליו. לחלופין, במידה ומדובר במכירה אינטרנטית, הגולש משאיר את פרטי כרטיס האשראי והמוצר יגיע אליו הביתה.

זה סוד הקסם של רשת אפילייטס – על מנת שהרשת תצליח, כולם צריכים להיות מרוצים – המפרסם, בעל המדיה והגולש. 

חזרה