מהם היתרונות של פרסום בפלטפורמה המייצרת את הלידים האיכותיים ביותר בישראל – טאבולה

  • 0
  • 19 בינואר 2021
לידים מטאבולה

בשנים האחרונות אנו עדים לפלטפורמה הישראלית האחראית על ייצור הלידים האיכותיים ביותר, הנקראת “טאבולה”. מדובר באחת הפלטפורמות הנפוצות ביותר לשיווק תוכן באתרים המובילים בישראל שכולנו מכירים, שמטרתה העיקרית היא השגת הלקוחות הפוטנציאלים האיכותיים והממוקדים ביותר, אשר בסופו של דבר ייצרו את עלות ההרכשה הנמוכה ביותר ביחס לכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת. השיטה לפרסום באמצעות תוכן על פיה עובדת טאבולה, מסתמנת כשיטה האיכותית והמובילה ביותר לייצור פניות איכותיות, על פני כל שיטה אחרת שאנחנו מכירים.

מהם היתרונות של פרסום בטאבולה לצורך ייצור לידים איכותיים?

אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר של טאבולה הוא העבודה שמדובר בתוכן שיווקי שמוטמע בתוך ידיעה מעניינת, באופן כזה שהקורא איננו חש שמדובר בקידום מוצר. באופן זה, הכותב מונע לפעולה וצפוי להקליק על המודעה ולהכנס לקרוא ולהחשף לכתבת תוכן אודות השירות/המוצר המוצע בכדי לקבל מידע נוסף וכדי להשאיר פרטים. נוסף על כך, המודעות השיווקיות מנוסחות באופן מזמין, כלומר בצורה ממוקדת ומושכת במיוחד. זאת במקביל לכתבות התוכן המנוסחות בצורה אובייקטיבית למדי אשר חושפת את הקורא לתוכן שבהחלט עשוי לעניין אותו. כמו כן, העובדה שכתבת התוכן פרוסה בין האתרים הגדולים והמובילים בישראל, מסייעת להגיע לקהל רלוונטי בוגר ואיכותי אשר מבקר באתרים המובילים
לאור כל היתרונות המצוינים, הייחודיות המרכזית והמשמעותית ביותר של טאבולה היא בייצור הלידים הרלוונטיים ביותר.

באילו אתרים בולטים מופיע הפרסום בטאבולה?

כאמור, הקמפיינים השיווקים של טאבולה פרוסים באתרים הגדולים בישראל איתם יש לה הסכמים, בינהם: YNET, WALLA, The Marker, גלובס, ספורט 5, ועוד.  כל מודעה של טאבולה מופיעה בסיום כל ידיעה חדשותית באתר כמובן שבהתאם לנושא התוכן, הקמפיין יקודם באתרים רלוונטיים ומובילים מאותו התחום. באופן זה, המפרסם נהנה מפרסום וחשיפה עבור המוצר/שירות שלו באתרים הגדולים בישראל, משלם על לידים איכותיים באמצעות תוכן שמשמעותו מבחינת המפרסם הצגת מידע רב לגולש אודות המוצר/השירות אותו הוא מציע, כאשר להבדיל מכך פרסום ישיר באתרים הגדולים בישראל מבוסס על תמחור לפי חשיפה או הקלקה בלבד ללא שום ודאות כמה ישלם בעבור ליד איכותי מהאתרים הללו.

כמה עולה פרסום בטאבולה דרך קליק און

הייחודיות בפלטפורמת הפרסום בטאבולה היא שהתשלום נתון לבחירת הלקוח. התקציב המינימלי עבור פרסום בטאבולה למשך חודש, עומד על כ-3,000 שח לערך, וכמעט ללא הגבלת תקציב. חשוב לקחת בחשבון כי התקציב משפיע באופן ישיר על רמת החשיפה והתדירות שמקבל התוכן באתרים השונים ופועל יוצא מכך הוא כמות הלידים שהקמפיין יניב. היתרון בפרסום בטאבולה באמצעות קליק און הינה מודל התגמול, בקליק און המפרסם ישלם בגין הלידים אשר ייוצרו מהקמפיין.

הניסיון הרב של קליק און והידע הנצבר בפרסום מאות לקוחות שונים בטאבולה מאפשר לקליק און לתמחר את הקמפיין על בסיס תוצאה, קרי הלידים האיכותיים אשר ייוצרו מכתבת התוכן המקודמת בטאבולה.

כיצד נעשה פילוח קהל היעד הרלוונטי במסגרת הקמפיין בטאבולה?

בפלטפורמת טאבולה לא ניתן לפלח מיקום, גיל או תחומי עניין. על כן, הדרך האידיאלית לשלוט בקהל היעד היא באמצעות ניסוח כותרות ממוקדות ומזמינות וכן באמצעות תמונה מזמינה, שבאמצעותן נצליח להביא קהל רב להיכנס ולקרוא את כתבת התוכן, במידה והמוצר/שירות רלוונטי עבורו הוא ימלא את פרטיו בסוף הכתבה וכך נוצר ליד בקליק און, צוות המומחים מקפיד לנסח את המודעות בצורה שתייצר טראפיק רב וקהל רב  אך יחד עם זאת ממוקד ייחשף וייקרא את התוכן אודות המוצר/השירות אשר למפרסם יש להציע.

כדי לסבר את האוזן, באם כתבת המפרסם היא על נדל’ן בדרום הארץ, במודעה נרצה לציין את עלות ההשקעה והמיקום כדי שרק אנשים שיש ביכולתם את הסכום והיכולת להשקיע- יכנסו לכתבה, זאת כדי שלא נבזבז את תקציב הפרסום על גולש שאיננו רלוונטי.

מדוע משתלם לבעלי מדיה לעבוד עם מערכת טאבולה באמצעות רשת שיווק השותפים של קליק און?

ראשית חשוב להבין כי מומלץ מאוד שכתבת התוכן תהיה מפורסמת באתר תוכן ניטרלי ולא באתר ייעודי של החברה המפרסמת. הסיבה לכך היא העובדה שנרצה לשמור על האובייקטיביות של הכתבה, ולהטמיע את התוכן השיווקי בתוכה מבלי לייצר אצל הקורא תחושת פרסום מובהקת. לרשת שיווק השותפים של קליק און ישנם אתרים לכתבות תוכן שיווקיות בנושאים שונים, ובהתאם לנושא התוכן- נוכל להתאים את המיקום האידיאלי עבור המוצר או השירות שלכם, לדוגמא לקוח בתחום הנדל’ן, כתבות התוכן יפורסמו במגזינים דיגיטליים ממוקדים בתחום הנדל’ן כמו investmaster.co.il או nadlanews.co.il

אני מעוניין להתחיל לפרסם ולייצר לעצמי לידים איכותיים מטאבולה, יש מדריך טאבולה זמין למפרסמים?

כמובן. במיוחד עבור מפרסמים המעוניינים ללמוד לעשות זאת בעצמם, קיימים ברחבי הרשת הרבה הסברים ומדריכים רלוונטיים. אחד מהקורסים המובילים: https://www.udemy.com/course/native-advertising-master-course/learn/lecture/23990796?start=15#overview

חשוב להדגיש כי פרסום כתבה שיווקית בטאבולה בהחלט דורש מומחיות בתחום, גם בהיבט ניהול הקמפיין וכמובן שבהיבט הכתיבה שתייצר לידים איכותיים. אנחנו ממליצים להיעזר בשירותי קליק און וליהנות מעבודה מקצועית ומהצלחה מוכחת!

האם ניתן להטמיע קודי המרה ומעקב במסגרת קמפיין פרסום בטאבולה?

במסגרת הקמת קמפיין בפלטפורמת טאבולה, קליק און תדאג להטמיע עבורכם את קודי ההמרה והרימרקטינג הנדרשים בחשבון.

אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף לרשת אפילייטס המייצרים לידים איכותיים וממירים מפרסום תוכן באמצעות פלטפורמת טאבולה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

חזרה