“חצי מהכסף שהוצאתי על פרסום מבוזבז- הצרה היא שאני לא יודע איזה חצי”- ג’ון וונאמייקר.

תאר לך עולם מושלם, בו אתה כמפרסם מגיע לחשיפה מקסימלית ומשלם רק עבור תוצאות. רשת האפילייטס של ClickOn מציעה לך פרסום מבוסס תוצאות באינטרנט (Performance). הצטרף אלינו ותרוויח:

  • תשלום עבור תוצאות בלבד- לידים ומכירות

בניגוד למודלים הפרסומיים הנפוצים כיום באינטרנט, לפיהם תשלום נגבה עבור חשיפות, הקלקות או זמן שהייה באוויר, ברשת האפילייטס ClickOn המפרסם נהנה מחשיפה עצומה ועם זאת משלם עבור תוצאות בלבד, כלומר עבור לידים/מכירות בפועל.

  • קבלת לידים בלעדיים בלבד

הלידים אשר יתקבלו כתוצאה מקידום הקמפיין שלך ברשת על ידי בעלי המדיה, יועברו אליך בלבד ולא לאף גורם אחר זולתך. אנו לא מחלקים או מעבירים לידים לאף גורם אחר, מלבד מפרסם הקמפיין, כך נהגנו מאז ומעולם וכך ננהג גם בעתיד

  • עבודה עם גורם בלתי תלוי

תפקיד הרשת הנו לתווך בין מפרסמים לבין בעלי מדיה הפועלים באופן עצמאי, לקידום קמפיינים פרסומיים מבוססי תוצאות. אנו לא קשורים לאף בעל מדיה ולאף מפרסם ומהווים גורם מתווך נטרלי לחלוטין. אנו לא עוקבים אחר תוכן הפרסומים ואין לנו אחריות לתכנים המקודמים על ידי בעלי המדיה באמצעות הרשת.

  • שימוש בחומרי שיווק מאושרים בלבד

חומרי השיווק אשר מופיעים ברשת לשימוש בעלי המדיה, הם חומרי שיווק שאושרו על ידי המפרסם לקידום ורק הם אשר יופיעו במדיות שבבעלות האפילייטס.

  • קבלת לידים מטוייבים ורלוונטיים

באפשרות המפרסם לקבל לידים רק לאחר שיעברו טיוב – סינון טלפוני באמצעות המוקד הטלפוני האיכותי שברשות הרשת, בכפוף לתסריט שיוכן על ידי המפרסם ויאושר על ידו. באמצעות הטיוב, מובטחת איכות הלידים והרלוונטיות שלהם לצרכי המפרסם.

  • הגדלת מכירות וחשיפה לאפשרויות מכירה חדשות 

כמנהל שיווק או בעל עסק, תוכל להשיג את המטרה מספר אחת שלך- הגדלת המכירות! האיכות הגבוהה של הלידים שלנו תמנף את מכירות החברה שלך וכמובן את הרווחים. עם פרסום מבוסס תוצאות תוכל להגדיל את המכירות בתמורה להשקעה מינימלית.

  • גיוס ערוצי שיווק ומכירה רבים אשר יקדמו את מוצריך/שירותיך

מדוע לשלם עבור חשיפות והקלקות בצורה עיוורת, כאשר ניתן ליהנות מחשיפות והקלקות כבונוס לתוצאות נהדרות? הצוות שלנו ידע לחשוף אותך בערוצים המתאימים ביותר לקהל היעד שלך ובכך לייצר את הלידים הרלוונטיים ביותר עבורך.

  • החזר על ההשקעה (ROI) המהיר ביותר

דע מה תקציב הפרסום שלך עושה וקבל תמורה מוחשית לתשלום בזמן אמת.

  • ממשק ניהול אינטרנטי- זמין 24/7 ומעודכן בזמן אמת

כל הלידים והמכירות מרוכזים במקום אחד, בממשק נח וידידותי למשתמש.

  • שירות לקוחות מסור ומקצועי

אנחנו רואים את טובת המפרסם לפני הכל, עם צוות שיהיה זמין ומוכן להעניק שירות נפלא ומענה לכל שאלה בכל עת. נסה אותנו!

מקצועני הפרסום והשיווק של רשת האפילייטס ClickOn לפרסום מבוסס תוצאות משתמשים בידע ובטכנולוגיה מתקדמת כדי לנתב את הפרסומים שלך למקומות הנכונים ביותר, להשיג עבורך יותר מכירות, יותר לידים ויותר חשיפה ללקוחות.

והעיקר – התשלום ברשת מתבצע עבור תוצאות בלבד !

אנחנו ב- ClickOn מזמינים אותך להצטרף אלינו ללא כל התחייבות.

 

פרסם עכשיו ברשת האפילייטס ClickOn
פרסום מבוסס תוצאות באינטרנט
כך תבנה עמוד נחיתה נכון
מדוע כדאי לעבוד עם רשת האפילייטס
מפרסמים נבחרים ברשת האפילייטס ClickOn
שאלות ותשובות